Share on Facebook Tweet it

Partnerzy

4pm.pl Jest portalem wiedzy dedykowanym osobom związanym z Zarządzaniem Projektami, branżą IT oraz szeroko pojętym środowiskiem biznesowym. Na portalu znaleźć można artykuły, publikacje i aktualności poświęcone tematyce Project Management. Portal posiada również osobny dział poświęcony w całości Software’owi z licznymi samouczkami, a także oferty pracy, słownik terminologii branżowej i wiele innych interesujących treści. 4pm.pl to portal, który pomaga Project Managerom w ich codziennej pracy.

 

 

Poznańska Grupa Użytkowników Języka Java (Poznań JUG) działa od 2004 roku, jest tym samym jedną z najstarszych i największych tego typu grup w Polsce. W spotkaniach Poznań JUG uczestniczą zarówno studenci, nauczyciele akademiccy, doświadczeni programiści i architekci z wieloletnim doświadczeniem. Głównym celem Poznań JUG jako organizacji jest tworzenie przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń. Działania te są w praktyce realizowane poprzez organizowanie darmowych seminariów technicznych, które każdorazowo gromadzą od 20 do 30 entuzjastów technologii powiązanych z językiem Java. Ponadto w latach 2007-2011 w wyniku działań Poznań JUG zorganizowano szereg warsztatów i konferencji. Flagową inicjatywą Poznań JUG, jest organizowana wspólnie z Polską Grupą użytkowników języka Java (Polish JUG) i stowarzyszeniem GiK międzynarodowa konferencja GeeCON (http://geecon.org), która to jest największym międzynarodowym wydarzeniem tego typu w tej części Europy.

 

 

Poznańska Grupa Miłośników Lean i Agile (Poznań AUG) jest młodą, ale prężną grupą wspierającą wymianę wiedzy i doświadczeń dotyczącą zwinnych projektów w Wielkopolsce. Grupa spotyka się co poniedziałek na Poznań AUG Weekly, w pierwszy poniedziałek miesiąca organizuje Poznań AUG Monthly. We wrześniu 2012,dzięki staraniom organizatora grupy, odbył się 1st Agile Festival, Poznan 2012

 

 

Wielkopolskie Stowarzyszenie CoachinguWielkopolskie Stowarzyszenie Coachingu zostało powołane w celu efektywnego i kompleksowego rozwoju klientów, poprzez profesjonalnie prowadzony coaching, trening biznesowy, mentoring, psychoedukację oraz doradztwo personalne. Dzięki przestrzeni do wzrostu, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej, nasi klienci odkryją swoją wartość, potencjał, możliwości działania, a także indywidualną drogę do radości i spełnienia.